YC124-FR-0739RL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-YC124-FR-0739RLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-YC124-FR-0739RLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-YC124-FR-0739RLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC124-FR-0739RL
תיאור
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
39 Ohm ±1% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
YAGEO
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
DDRAM, SDRAM
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
39
מארז‏ / תיבה
0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
טולרנס
±1%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
מספר הנגדים
4
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר פינים
8
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
62.5mW