XVM-315R9345-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-XVM-315R9345-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XVM-315R9345-R
תיאור
CAP MODULE 3.4F 315.9V
תיאור מפורט
3.42 F (EDLC) סופר-קבלים 315.9 V מודול 380mOhm 1500 שעות ב-65°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
380mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-65°C
מארז‏ / תיבה
מודול
קיבוליות
3.42 F
גודל / מידה
אורך 17.323‏ אינץ' x‏ רוחב 14.843‏ אינץ' (440.00 מ"מ x‏ 377.00‏ מ"מ)
טולרנס
-5%, +20%
גובה - מקובע (מרבי)
2.756‏ אינץ' (70.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
315.9 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C