XVM-259R2425-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-XVM-259R2425-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XVM-259R2425-R
תיאור
CAP MODULE 4.17F 259.2V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.17 F (EDLC) סופר-קבלים 259.2 V מודול, הדקי הברגה 310mOhm 1500 שעות ב-65°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
310mOhm
יצרן
Eaton - Electronics Division
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-65°C
סדרה
סיומת
הדקי הברגה
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מודול, הדקי הברגה
קיבוליות
4.17 F
גודל / מידה
אורך 21.654‏ אינץ' x‏ רוחב 10.472‏ אינץ' (550.00 מ"מ x‏ 266.00‏ מ"מ)
טולרנס
-5%, +20%
גובה - מקובע (מרבי)
2.705‏ אינץ' (68.70‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
259.2 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C