ECS-120-12-36Q-CWY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2419TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2419CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2419DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-12-36Q-CWY-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 12pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-12-36Q-CWY-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±15ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF