ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-TXO-25CSMV-400-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSNW SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.7V ~ 3.465V ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.7V ~ 3.465V
יצרן
יציבות התדר
±1ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2.5mA