GYF1J121MCQ1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
GYF1J121MCQ1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-GYF1J121MCQ1GSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-GYF1J121MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GYF1J121MCQ1GS
תיאור
CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
120 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C