ECS-250-18-5P-F-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC745TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC745CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC745DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-18-5P-F-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 30 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-250-18-5P-F-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm