ECS-250-18-5PVX-GN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-250-18-5PVX-GN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-250-18-5PVX-GN-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-250-18-5PVX-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-18-5PVX-GN-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-250-18-5PVX-GN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.102‏ אינץ' (2.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm