ECS-.327-12.5-12QS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-.327-12.5-12QS-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-.327-12.5-12QS-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-.327-12.5-12QS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-.327-12.5-12QS-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ECS-.327-12.5-12QS-TR דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2‏)
אפיצות תדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF