ECS-.327-12.5-17X-C-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-.327-12.5-17X-C-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 12.5pF 50 kOhms ‎4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ
מודלים EDA/CAD
ECS-.327-12.5-17X-C-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.315‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (8.00 מ"מ x‏ 3.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm