ECS-73-18-23B-JTN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3033TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3033CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3033DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-73-18-23B-JTN-TR
תיאור
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.3728 MHz ±20ppm גבישים 18pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-73-18-23B-JTN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
7.3728 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.5‏x‏6‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm