EXB-28V474JX
מק"ט מוצר של DigiKey
Y7474TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y7474CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y7474DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXB-28V474JX
תיאור
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EXB-28V474JX דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
Panasonic Industry
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מבודד
מארז‏ / תיבה
0804‏, קמור, הדקים בצד הארוך
התנגדות (Ohms)
470k
מארז ההתקן של הספק
0804
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
מספר הנגדים
4
גובה - מקובע (מרבי)
מספר פינים
8
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
62.5mW