ECS-MPI2520R1-100-R אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10 µH מסוכך יצוק משרן 1.1 A ‎468mOhm מקס' 1008 (2520 מטרי)