PIC16F15323-I/JQ
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F15323-I/JQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F15323-I/JQ
תיאור
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16UQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎3.5KB‎ (2K × 14)‎ FLASH ‎16-UQFN (4x4)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F15323-I/JQ דגמים
גודל RAM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 11x10b; D/A 1x5b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz