ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC TCXO 40MHZ CLPSNW SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.7V ~ 3.465V 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-TXO-25CSMV-400-BN-TR דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.7V ~ 3.465V |
יצרן | יציבות התדר ±1ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 2.5mA |