EPC2010C
מק"ט מוצר של DigiKey
917-1085-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
917-1085-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EPC2010C
תיאור
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 22A (Ta) הרכבה משטחית פיסה
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏25‏, A‏12‏, V‏5‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏3‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
5.3 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+6V, -4V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
540 pF @ 100 V
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
פיסה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V