EG-2121CA 312.5000M-PHPAB אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
312.5 MHz ‎SO (SAW)‎ LVPECL מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EG-2121CA 312.5000M-PHPAB
מק"ט מוצר של DigiKey
SER3671-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EG-2121CA 312.5000M-PHPAB
תיאור
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
80mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
20mA