EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
312.5 MHz ‎SO (SAW)‎ LVPECL מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3
מק"ט מוצר של DigiKey
EG-2121CA312.5000M-PHPAL3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3
תיאור
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
80mA
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
20mA