FA-238 16.0000MB-C3
מק"ט מוצר של DigiKey
SER3686TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SER3686CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SER3686DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FA-238 16.0000MB-C3
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±50ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FA-238 16.0000MB-C3 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm