MC-146 32.7680KA-AGX ROHS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 65 kOhms ‎4-SMD, מוליכים שטוחים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MC-146 32.7680KA-AGX ROHS
מק"ט מוצר של DigiKey
114-MC-14632.7680KA-AGXROHS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC-146 32.7680KA-AGX ROHS
תיאור
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.5‏x‏6.7‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.264‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (6.70 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
7pF