SG3225EEN 156.250000M-DJGA3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG3225EEN156.250000M-DJGA3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-SG3225EEN156.250000M-DJGA3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-SG3225EEN156.250000M-DJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG3225EEN 156.250000M-DJGA3
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
60mA