TG2520SMN 20.0000M-MCGNNM0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 20.0000M-MCGNNM0
תיאור
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±500ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.5mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
גל סינוסי קטום
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V