TG2520SMN 20.0000M-MCGNNM3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-TG2520SMN20.0000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 20.0000M-MCGNNM3
תיאור
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ CSWV SM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±500ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.5mA