AMS1117-2.5
מק"ט מוצר של DigiKey
5272-AMS1117-2.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5272-AMS1117-2.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5272-AMS1117-2.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AMS1117-2.5
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 1
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3L
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏1.3‏ ב- A‏1
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
גבול זרם
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V