FT5HNBPK12.288-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FT5HNBPK12.288-T1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
631-FT5HNBPK12.288-T1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
631-FT5HNBPK12.288-T1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FT5HNBPK12.288-T1
תיאור
XTAL OSC TCXO 12.2880MHZ HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.288 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה HCMOS מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±2.5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
6mA