2504021217Y0
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1366-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1366-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1366-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2504021217Y0
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 500mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2504021217Y0 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Fair-Rite Products Corp.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz