9HT11-32.768KDZC-T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 18,860
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead