2506038007Y0
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1627-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1627-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1627-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2506038007Y0
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 400mA 150mOhm
מודלים EDA/CAD
2506038007Y0 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
400mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz