LI0603G800R-10
מק"ט מוצר של DigiKey
240-2369-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
240-2369-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
240-2369-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LI0603G800R-10
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 200 MOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LI0603G800R-10 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz