2508051027Y1
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1009-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1009-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1009-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2508051027Y1
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1A 300mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2508051027Y1 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
Fair-Rite Products Corp.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz