2508056017Y2
מק"ט מוצר של DigiKey
1934-1487-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1934-1487-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1934-1487-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2508056017Y2
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 3LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2A 100mOhm
מודלים EDA/CAD
2508056017Y2 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz