05-30-D-0030-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-30-D-0030-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-30-D-0030-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 1.18"