FFC2A32-30-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2A32-30-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2A32-30-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-FFC2A32-30-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2A32-30-T
תיאור
CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFC2A32-30-T דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
GCT
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערך נקוב של המתח
30V
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
30
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.2A