05-45-D-0279-A-4-06-4-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
45 חיבורים FFC, FPC כבל 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) 11.0‏ אינץ' (279.4‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
05-45-D-0279-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-45-D-0279-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-45-D-0279-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 11"