FFC2B17-45-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B17-45-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2B17-45-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B17-45-T
תיאור
CONN FFC FPC TOP 45POS 0.5MM R/A
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFC2B17-45-T דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
GCT
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
45
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.4A