05-50-A-0152-A-4-06-4-T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
GCT
קיים במלאי: 450
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
GCT
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Molex
קיים במלאי: 450
Würth Elektronik
קיים במלאי: 367
50 חיבורים FFC, FPC כבל 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) 5.984‏ אינץ' (152.00‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
05-50-A-0152-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-50-A-0152-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-50-A-0152-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 5.98"