FFC2B35-50-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B35-50-GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2B35-50-GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-FFC2B35-50-GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B35-50-G
תיאור
CONN FFC BOTTOM 50POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFC2B35-50-G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
יצרן
GCT
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המיקומים
50
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.4A