BC050-16A-K0-0200-0160-0480-LB
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BC050-16A-K0-0200-0160-0480-LBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BC050-16A-K0-0200-0160-0480-LBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BC050-16A-K0-0200-0160-0480-LBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BC050-16A-K0-0200-0160-0480-LB
תיאור
16W,1.0MM PITCH ELEV PIN HDR,DIL
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)