BC085-16-A-0390-L-C
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BC085-16-A-0390-L-CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BC085-16-A-0390-L-CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BC085-16-A-0390-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BC085-16-A-0390-L-C
תיאור
16W, 1.0MM PITCH SOCKET, DIL, SM
מודלים EDA/CAD
BC085-16-A-0390-L-C דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גובה הבידוד
0.089‏ אינץ' (2.26‏ מ"מ)
סוג מחבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מגע
שקע נקבה
סגנון
לוח ללוח
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)