BC057-16-A-A-0150-L-C
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BC057-16-A-A-0150-L-CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BC057-16-A-A-0150-L-CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BC057-16-A-A-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BC057-16-A-A-0150-L-C
תיאור
16W,1.0MM PITCH PIN HDR,DIL, SMT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
מודלים EDA/CAD
BC057-16-A-A-0150-L-C דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)