BD030-10-A-A-0200-0300-L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BD030-10-A-A-0200-0300-L-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BD030-10-A-A-0200-0300-L-G
תיאור
10W, 1.27MM PITCH PIN HDR, DIL,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
תיבה
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר השורות
2
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מרווח שורות - בחיבור
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)