BF030-18A-B0-0200-0277-0600-LB
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF030-18A-B0-0200-0277-0600-LBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF030-18A-B0-0200-0277-0600-LBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF030-18A-B0-0200-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF030-18A-B0-0200-0277-0600-LB
תיאור
18POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 18 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
אורך מגע - בחיבור
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)