BF080-18-A-0-L-C
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF080-18-A-0-L-CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF080-18-A-0-L-CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF080-18-A-0-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF080-18-A-0-L-C
תיאור
18POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
תיאור מפורט
18 חיבורים שקע, כניסה תחתונה או עליונה מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
מודלים EDA/CAD
BF080-18-A-0-L-C דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)