BF080-12-A-0-L-C
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF080-12-A-0-L-CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF080-12-A-0-L-CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF080-12-A-0-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF080-12-A-0-L-C
תיאור
12POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 חיבורים שקע, כניסה תחתונה או עליונה מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BF080-12-A-0-L-C דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
סדרה
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צבע בידוד
שחור
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
0.110‏ אינץ' (2.79‏ מ"מ)
סוג מחבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מגע
שקע נקבה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
לוח ללוח
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)