BF135-12-A-0200-0700-0400-L-C
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BF135-12-A-0200-0700-0400-L-CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-BF135-12-A-0200-0700-0400-L-CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-BF135-12-A-0200-0700-0400-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BF135-12-A-0200-0700-0400-L-C
תיאור
12POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, S
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
אורך מגע - בחיבור
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)