BH010-10-C-0850-0840-0573-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BH010-10-C-0850-0840-0573-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BH010-10-C-0850-0840-0573-G
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 3.96MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.156‏ אינץ' (3.96‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.335‏ אינץ' (8.51‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
תיבה
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
7.9A (לכל מגע)