BK015-10-C-E
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-BK015-10-C-E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK015-10-C-E
תיאור
CONN RECEPT SMD 10POS 5.08MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 חיבורים שקע מחבר 0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ) הרכבה משטחית בדיל
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BK015-10-C-E דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גימור מגע - חיבור
סדרה
צבע בידוד
שחור
אריזה
צינור
גובה הבידוד
0.350‏ אינץ' (8.89‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מגע
שקע נקבה
גימור מגע - זקף
בדיל
סגנון
לוח ללוח
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
7.9A (לכל מגע)