FFC2A33-24-T-R
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2A33-24-T-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2A33-24-T-R
תיאור
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFC2A33-24-T-R דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
חומר הבית
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
חומר מפעיל (Actuator)
פוליפנילן סולפיד (PPS)
מאפיינים
כיפת Pick and Place, ריתוק הלחמה, כוח תחיבה אפס (ZIF)
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
24
דירוג זרם (אמפר)
0.2A