05-24-D-0127-A-4-06-4-T
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-05-24-D-0127-A-4-06-4-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
05-24-D-0127-A-4-06-4-T
תיאור
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 5"