FFC2B28-40-G
מק"ט מוצר של DigiKey
2073-FFC2B28-40-GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2073-FFC2B28-40-GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2073-FFC2B28-40-GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFC2B28-40-G
תיאור
CONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה ולמטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
FFC2B28-40-G דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גימור מגע
זהב
סדרה
חומר הבית
תרמו-פלסטי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מפעיל (Actuator)
תרמו-פלסטי
ערך נקוב של המתח
30V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה ולמטה
מספר המיקומים
40
דירוג זרם (אמפר)
0.2A